هفته 21 لیگ دسته اول
آتش نفت دامن الوند را می‌گیرد

در هفته بیست و یکم لیگ دسته اول نفت آبادان به الوند رسید.

خبرگزاری فارس: آتش نفت دامن الوند را می‌گیرد

به گزارش خبرگزاری فارس از آبادان، هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور از عصر امروز با انجام دیدارهایی در شهرهای مختلف برگزار می‌شود.

در یکی از بازی‌های گروه نخست رقابت‌ها و در شهر همدان نفت آبادان میهمان الوند خواهد بود.

طلایی‌پوشان آبادانی در حالی در این دیدار در برابر حریف خود به میدان می‌روند که به شدت به دنبال رسیدن به هر سه امتیاز این دیدار هستند.

این تیم که در هفته‌های اخیر نتایج چندان جالبی را کسب نکرده است تا حدودی از قافله تیم‌های مدعی خارج شده است و از جایگاه خود در جدول تنزل پیدا کرده است.

نفتی‌ها در آخرین دیدار خود در هفته بیستم به مصاف شهرداری بندرعباس رفتند که با نتیجه بدون گل در برابر این تیم متوقف شدند تا روند ناکامی‌های این طلایی‌پوشان در هفته‌های اخیر ادامه داشته باشد.

شاگردان قاسمپور در هفته بیست و یکم هرچند دیداری سخت را در همدان خواهند داشت اما برای کاهش فاصله امتیازی خود با دو تیم مشهدی حاضر در این رقابت‌ها به کسب هرسه امتیاز این دیدار چشم دوخته‌اند.

نفت آبادان هم‌اکنون با 28 امتیاز در رده سوم قرار دارد و با دو تیم صدرنشین و 34 امتیازی گروه 6 امتیاز اختلاف دارد.

در سوی دیگر الوندی قرار دارد که فصل را بسیار خوب آغاز کرد و چند هفته‌ای نیز صدرنشین لیگ دسته اول بود.

با این وجود این تیم کم‌کم روی نوار ناکامی قرار گرفت و نتایج نامناسب در بازی‌های میانه‌ فصل الوندی‌ها را از صدر به میانه‌های جدول رساند.

تداوم نتایج بد الوند همدان تا به آنجا ادامه یافت که این تیم هم‌اکنون با 18 امتیاز در رده ماقبل آخر قرار دارد و به باید برای سقوط نکردن تلاش کند.

دیدار تیم‌های الوند همدان و نفت آبادان از ساعت 15 امروز آغاز می‌شود.